OBÓZ REGULARNY

Intensywny obóz militarny dla młodzieży. Szkolenia, warsztaty, symulacje militarne i sparingi wypełniają w pełni dwutygodniowy turnus ASG.

TASK FORCE

Obóz przeznaczony wyłącznie dla zaawansowanych graczy oraz uczestników wcześniejszych edycji Obozu Regularnego. Sprawdź czy dasz radę na naszym najintensywniejszym obozie.

AIRSOFT FUN CAMP

Obóz militarny dla fanów dynamicznych rozgrywek, speedsoftu oraz airsoftowych gier LARP.

previous arrow
next arrow
Slider

Obozy Airsoftowe dla młodzieży

Podczas dwutygodniowego turnusu, specjalnie przygotowany program obozu ASG pozwala zapoznać się z niezbędnymi umiejętnościami wykorzystywanymi na airsoftowym polu walki. Obóz ASG prowadzony jest przez doświadczoną w airsofcie kadrę. Naszym priorytetem jest bezpieczeństwo. Przed rozpoczęciem zajęć każdy uczestnik przechodzi kurs I pomocy przedmedycznej oraz szkolenie BHP. Dzięki przeszkoleniu, wykwalifikowanej i doświadczonej kadrze oraz wysokim standardom bezpieczeństwa liczba kontuzji jest ograniczona do minimum.

Oferta

Obóz Regularny

Dla początkujących i średnio-zaawansowanych graczy. Ogólnorozwojowe szkolenia przygotowujące do konfrontacji z innymi graczami oraz milsimów. Szkolenia z CQB, small unit tactics, dowodzenia, łączności, nawigacji oraz wiele innych.

Airsoft Fun Camp

Obóz airsoftowy nastawiony głównie na dobrą zabawę. Rozwijające szkolenia, najpopularniejsze scenariusze gier, speedsoft i LARP to tematy przewodnie tego obozu!

Task Force

Intensywny obóz dla zaawansowanych uczestników, którzy brali już udział w organizowanych przez nas obozach. Bardziej wymagający i trudniejszy. Tylko dla wybranych.

O nas

Jesteśmy grupą entuzjastów zaangażowanych w outdoor, wojskowość, strzelectwo i prepering. Naszą kadrę tworzą zarówno zapaleńcy-amatorzy, jak i profesjonaliści z najlepszych jednostek wojskowych Polski i Świata. Zajmujemy się profesjonalną organizacją szkoleń, obozów i wydarzeń o tematyce militarnej. Wyróżnia nas innowacyjność, doświadczenie, unikalna sprawdzona metodyka i indywidualne podejście do każdego klienta.

Chcesz porozmawiać z nami lub z innymi uczestnikami? Wbijaj na nasz serwer Discord!

Shopping Basket