ECHO CAMP

Edycja specjalna naszego obozu, prowadzona przez eks-operatorów JW Formoza.

previous arrow
next arrow
Slider

Obozy Airsoftowe dla młodzieży

Podczas dwutygodniowego turnusu, specjalnie przygotowany program obozu ASG pozwala zapoznać się z niezbędnymi umiejętnościami wykorzystywanymi na airsoftowym polu walki. Obóz ASG prowadzony jest przez doświadczoną w airsofcie kadrę. Naszym priorytetem jest bezpieczeństwo. Przed rozpoczęciem zajęć każdy uczestnik przechodzi kurs I pomocy przedmedycznej oraz szkolenie BHP. Dzięki przeszkoleniu, wykwalifikowanej i doświadczonej kadrze oraz wysokim standardom bezpieczeństwa liczba kontuzji jest ograniczona do minimum.

Oferta

Obóz Regularny

Dla początkujących i średnio-zaawansowanych graczy. Ogólnorozwojowe szkolenia przygotowujące do konfrontacji z innymi graczami oraz milsimów. Szkolenia z CQB, small unit tactics, dowodzenia, łączności, nawigacji oraz wiele innych.

Airsoft Fun Camp

Obóz airsoftowy nastawiony głównie na dobrą zabawę. Rozwijające szkolenia, najpopularniejsze scenariusze gier, speedsoft i LARP to tematy przewodnie tego obozu!

Task Force

Intensywny obóz dla zaawansowanych uczestników, którzy brali już udział w organizowanych przez nas obozach. Bardziej wymagający i trudniejszy. Tylko dla wybranych.

Oferta

Echo Camp

Zapraszamy do wzięcia udziału w wyjątkowej edycji naszego obozu airsoftowego w 2024 roku. Tym razem instruktorami zajęć zostaną byli operatorzy Jednostki Wojskowej Formoza będącymi aktualnie trenerami i zawodnikami z nurtu strzelectwa praktycznego.

O nas

Jesteśmy grupą entuzjastów zaangażowanych w outdoor, wojskowość, strzelectwo i prepering. Naszą kadrę tworzą zarówno zapaleńcy-amatorzy, jak i profesjonaliści z najlepszych jednostek wojskowych Polski i Świata. Zajmujemy się profesjonalną organizacją szkoleń, obozów i wydarzeń o tematyce militarnej. Wyróżnia nas innowacyjność, doświadczenie, unikalna sprawdzona metodyka i indywidualne podejście do każdego klienta.

Chcesz porozmawiać z nami lub z innymi uczestnikami? Wbijaj na nasz serwer Discord!

Shopping Basket