ZAPISY 2024

Zapisz się na jeden z naszych obozów już dzisiaj!

Nie wiesz, który obóz wybrać?

Sprawdź naszą ofertę:

Instrukcja - jak się zapisać

W 2024 roku posiadamy wyłącznie jeden obóz w ofercie – Echo Camp.

Przed zapisem na obóz należy zapoznać się z warunkami uczestnictwa w obozie (klik), regulaminem uczestnika obozu (klik) oraz regulaminem korzystania z serwisu ASG Runowo (klik).

Poniżej znajduje się odnośnik do systemu zapisów. Informacje, które należy wypełnić składają się na internetową kartę kwalifikacyjną. Dzięki temu, w dniu rozpoczęcia obozu nie trzeba przywozić ze sobą żadnych dodatkowych dokumentów.

Następnie przejdź do ekranu podsumowania i sprawdź czy wszystkie dane są poprawne.

Jeśli została wybrana opcja płatności zaliczki online, zostaniesz przekierowany/a na zewnętrzną stronę do płatności internetowych. Zaliczka wynosi 700 PLN. Po poprawnym przebiegu operacji, miejsce na turnusie zostanie zarezerwowane.

W przypadku płatności zaliczki przelewem tradycyjnym, wykonywana jest 7 dniowa rezerwacja miejsca na obozie. Jest to czas na wykonanie przelewu o wysokości 700 PLN. Dane do przelewu zostaną zawarte w wiadomości e-mail. Prosimy o wykonanie przelewu o dokładnie takim samym tytule.

Po  zaksięgowaniu zaliczki zostanie wysłana druga wiadomość zawierająca wszystkie dane rezerwacji. Jest ona potwierdzeniem zapisu na obóz.

Jeśli nie możesz znaleźć naszego maila, sprawdź folder SPAM. Jeżeli tam również nie możesz znaleźć maila, poinformuj nas o tym (kontakt).

Resztę należności (po odjęciu zaliczki) należy wpłacić do miesiąca przed rozpoczęciem turnusu.
Płatność powinna być nierozdzielna (zawierać się w jednym przelewie)!

Jeśli uczestnik planuje przyjechać lub wracać z obozu za pomocą środków zbiorowego transportu (PKP, PKS, Flixbus), oferujemy pomoc w dotarciu do Runowa z pobliskich węzłów komunikacyjnych.

Odnośnik do formularza transportu znajduje się poniżej. W przypadku samodzielnego powrotu należy załączyć skan zgody

W sytuacji odbioru uczestnika przez osoby trzecie, należy wcześniej dostarczyć nam zgodę.

Wszystko gotowe! Pozostaje jedynie odliczać czas do rozpoczęcia turnusu!

Zapisy zostaną wkrótce otwarte.

Shopping Basket