ZAPISY 2021

Zapisz się na jeden z naszych obozów już dzisiaj!

Nie wiesz, który obóz wybrać?

Sprawdź naszą ofertę:

Instrukcja - jak się zapisać

Aktualnie w ofercie mamy trzy obozy militarne: Obóz Regularny, Task Force oraz Fun Camp. Powyżej znajdują się odnośniki do każdego z nich. Można tam sprawdzić ich specyfikę i dobrać odpowiedni obóz do swoich upodobań.

Przed zapisem na obóz należy zapoznać się z warunkami uczestnictwa w obozie (klik), regulaminem uczestnika obozu (klik) oraz regulaminem korzystania z serwisu ASG Runowo (klik).

Poniżej znajduje się odnośnik do systemu zapisów. Informacje, które należy wypełnić składają się na internetową kartę kwalifikacyjną. Dzięki temu, w dniu rozpoczęcia obozu nie trzeba przywozić ze sobą żadnych dodatkowych dokumentów.

Następnie przejdź do ekranu podsumowania i sprawdź czy wszystkie dane są poprawne.

Jeśli została wybrana opcja płatności zaliczki online, zostaniesz przekierowany/a na zewnętrzną stronę do płatności internetowych. Zaliczka wynosi 500 PLN. Po poprawnym przebiegu operacji, miejsce na turnusie zostanie zarezerwowane.

W przypadku płatności zaliczki przelewem tradycyjnym, wykonywana jest 7 dniowa rezerwacja miejsca na obozie. Jest to czas na wykonanie przelewu w wysokości 500 PLN. Druk przelewu wraz z danymi zostanie wygenerowany automatycznie. Prosimy o wykonanie przelewu o dokładnie takim samym tytule.

Po  zaksięgowaniu zaliczki zostanie wysłana druga wiadomość zawierająca wszystkie dane rezerwacji. Jest ona potwierdzeniem zapisu na obóz.

Jeśli nie możesz znaleźć naszego maila, sprawdź folder SPAM. Jeżeli tam również nie możesz znaleźć maila, poinformuj nas o tym (kontakt).

Resztę należności (po odjęciu zaliczki) należy wpłacić do miesiąca przed rozpoczęciem turnusu.
Płatność powinna być nierozdzielna (zawierać się w jednym przelewie)!

Wszystko gotowe! Pozostaje jedynie odliczać czas do rozpoczęcia turnusu 😉 .

Zapisy nie zostały jeszcze otwarte

Shopping Basket