echo camp

Edycja specjalna naszego obozu, prowadzona przez eks-operatorów JW Formoza.

Obóz ASG 2024 Edycja specjalna

Zapraszamy do wzięcia udziału w wyjątkowej edycji naszego obozu airsoftowego w 2024 roku. Tym razem instruktorami zajęć zostaną byli operatorzy Jednostki Wojskowej Formoza będącymi aktualnie trenerami i zawodnikami z nurtu strzelectwa praktycznego.

Program obozu

Plan szkoleniowy obozu zawiera zaawansowane szkolenia z zakresu:
W trakcie obozu ASG poszczególne bloki tematyczne będą podsumowywane symulacjami militarnymi. Finałem obozu będzie kilkunastogodzinna, skomplikowana symulacja sprawdzająca praktycznie zrealizowany materiał.

Ze względu na zaawansowany program tematyczny, udział w obozie jest możliwy od 15 roku życia dla osób, które uczestniczyły w przeszłości w naszych obozach.

Cena podstawowa

Wraz z repliką należy zabrać wszystko co jest potrzebne do jej działania (kulki bio, baterie, magazynki)

Cena z wypożyczeniem

Replikę ASG, wyposażenie niezbędne do jej działania oraz amunicję dostarcza organizator.

Terminy turnusów
Turnus I 21.07.2024 - 27.07.2024
Turnus II 28.07.2024 - 3.08.2024

Ilość aktualnie wolnych miejsc:

Turnus I
Wolne miejsca 0%
Turnus II
Wolne miejsca 0%

Informacje organizacyjne

Zakwaterowanie i wyżywienie

Zakwaterowanie obozu odbędzie się w 10 osobowych namiotach wojskowych, z maksymalną ilością 5 lokatorów. Wyżywienie stanowią 3 pełne posiłki. Podajemy dwudaniowe, domowe obiady oraz śniadania i kolacje w postaci bogatych, szwedzkich bufetów. Nasza kuchnia jest bardzo dobrze oceniana przez uczestników. Dostępna jest opcja wegetariańska, o chęci z jej skorzystania należy poinformować przy zgłoszeniu.

Dojazd i pomoc w transporcie

Nasz ośrodek zlokalizowany jest 15 km na zachód od Lęborka oraz 30 km na wschód od Słupska około 1 km od drogi krajowej numer 6. Pomagamy w odbiorze i odprawieniu (za pisemną zgodą opiekunów) uczestników z komunikacji zbiorowej w Lęborku lub Potęgowie (PKP i prywatni przewoźnicy). Aby poinformować nas o konieczności pomocy w transporcie, należy skorzystać z tego formularza

Uwaga: dodanie terminu przyjazdu lub wyjazdu możliwe jest tylko do 7 dni przed rozpoczęciem danego turnusu!

Dzień rozpoczęcia i zakończenia obozu

Rejestracja uczestników odbywa się pierwszego dnia obozu (wg terminów) w godzinach 14:00 – 19:00. Koniec obozu i odbiór uczestników możliwy jest ostatniego dnia (wg terminów) od godziny 10:00 do godziny 15:00.

Regulaminy

Dane organizatora oraz informacje dotyczące m. in. wykonania usługi, płatności, obowiązków klienta i organizatora, rezygnacji, reklamacji znajdują się w warunkach uczestnictwa: odnośnik.

Regulaminy obowiązujące w trakcie trwania obozu: odnośnik.

Shopping Basket